Košík: (prázdny)

O nás

 

Vitajte v našom malom, útulnom obchodíku, kde pre vás starostlivo, a hlavne s láskou, vyberáme kvalitné bytové doplnky a dekorácie. Každý kúsok je originálny a razom môže zmeniť váš byt, alebo dom na vysnívané vidiecke sídlo, plné vkusných doplnkov a oku lahodiacich dekorácií, či dokonca zmyselných vôní.

 

Neustále sledujeme aktuálne domáce i zahraničné trendy a na základe toho dopĺňame a aktualizujeme ponuku. Jedným z našich hlavných cieľov je zabezpečiť zákazníkom čo najvyššiu možnú kvalitu za prijateľné ceny.

 

Tento internetový obchod vznikol na základe lásky k vidieckemu štýlu, ktorý bol v našom prípade, láskou na prvý pohľad.  A verte-neverte, tento cit pretrváva už roky a dokonca naberá na intenzite :-) Vidiecky štýl bývania jednoducho milujeme a stal sa neoddeliteľnou súčasťou nášho každodenného života. 

 

Pohodlne sa usaďte a vydajte sa s nami na okúzľujúcu cestu do sveta vidieckeho štýlu. Nechajte sa inšpirovať zmyselným čarom individuality a krásy, ktoré poteší nielen vaše oči, ale i dušu.

 


Stále s vami

 vidieckysvet.sk

"Každý kúsok je originálny a razom môže premeniť váš dom, alebo byt na vysnívané vidiecke sídlo, plné vkusných doplnkov a oku lahodiacich dekorácií, či dokonca zmyselných vôní."