Košík: (prázdny)

Doprava a platby


Kupujúci môže vykonať platbu za tovar alebo služby jedným z nasledujúcich spôsobov:


- na dobierku - v hotovosti pri preberaní zásielky;

- úhrada prevodom na účet – všetky potrebné údaje k platbe (celková suma, číslo účtu a variabilný symbol) obdrží kupujúci v e-maily potvrdzujúcom objednávku. Zásielka bude odoslaná neodkladne, po pripísaní sumy na náš bankový účet;

- darčekové poukazy - v našom internetovom obchode je možné platiť aj darčekovými poukazmi v rôznych hodnotách, prípadne zľavovou poukážkou získanou v našom Vernostnom programe (%-ná zľava z nákupu). Každá poukážka má svoj kód a platnosť. Platiť darčekovou poukážkou možno tak, že v objednávke vložíte kód poukážky. Celková suma nákupu musí byť vyššia ako hodnota poukážky. Hodnota poukážky bude odpočítaná z celkovej sumy nákupu. Z poukážok sa nevydáva. Na jeden nákup je možné použiť aj viac poukazov.

 

Platba v hotovosti nie je možná!

 

Objednaný tovar expedujeme zákazníkom v čo možno najkratšom čase po prijatí objednávky. Doba pre dodanie tovaru je rôzna. Pri predĺžení dodacej doby bude kupujúci včas informovaný predávajúcim. Pokiaľ je tovar označený "Ihneď k odberu", expedujeme ho najneskôr do 48 hodín (v pracovné dni).

 

Spôsoby doručenia zásielky:

- osobný odber - je možný v Prievidzi alebo Bojnicicach až po platbe vopred na účet, po predchádzajúcom dohodnutí (telefonicky alebo e-mailom) termínu a miesta prevzatia.

- Slovenská pošta – zásielky posielame aj prostrednícvom Slovenskej pošty, ako poistené zásielky 1. triedy. Výška poštovného je 4 €. V prípade platby na dobierku sa k poštovnému navyše účtuje dobierkový poplatok 0,80 €.
- kuriérom - v prípade záujmu posielame balíky aj prostredníctvom kuriérskej spoločnosti. Výška dopravy je v takomto prípade 6 €.
 
Pri objednávke nad 99 € je doprava ZADARMO!

 


Stále s vami

 vidieckysvet.sk

"Každý kúsok je originálny a razom môže premeniť váš dom, alebo byt na vysnívané vidiecke sídlo, plné vkusných doplnkov a oku lahodiacich dekorácií, či dokonca zmyselných vôní."